utm_source=taboola&utm_medium=referral
אני יודעת שאתם בוחרים כעת בתהליך מאוד אישי ורגיש
לרובכם מדובר בתהליך לא פשוט, ולחלקכם גם לקח לא מעט זמן להגיע לשלב ההחלטה לצאת לדרך..
אני כאן בשבילכם וחשוב לי שתצליחו בדרך שבחרתם וביעד שהצבתם לעצמכם.
כל עוד תרצו להצליח, אני אהיה שם בשבילכם ונעשה את הכל יחד כדי שתגיעו ליעד.

במהלך השנים פיתחתי תהליכים מקצועיים המשלבים כלים ושיטות שונות, המאפשרים לי להתאים את הדרך הנכונה בתהליך שהזוג בוחר לצעוד בו. בתהליך מקצועי, אנושי ורגיש אני מובילה אתכם בתהליך מותאם ומובנה עבורכם, אשר מבטיח בסבירות גבוהה להצלחתכם בהגעה ליעד שתבחרו.

שהתהליך איתי מאופיין ברגישות, במקצועיות ובאנושיות ובכל מה שהזוגות שליוויתי מספרים (תוכלו לקרוא בחלק מההמלצות שהועלו לאתר). מעבר לכך, בתהליך איתי כל אחד מכם יחווה תהליך שינוי פנימי משמעותי כלשהו, שילווה אותו בהמשך.

התהליכים איתי אינם תבניתיים או מקובעים, אני מתאימה את הגישה התהליכית לצדדים שיושבים מולי, את הדרך והכלים בהגעה ליעד שתציבו לעצמכם, בכך תוכלו להבטיח שהתהליך יהיה מותאם וגמיש עבורכם ולכן בסבירות גבוהה גם יסייע לכם להצליח.


במסגרת התהליך אני מעניקה את האפשרות לכל זוג/משפחה שמרגישים צורך - שיחת ייעוץ ממוקדת מתנה עם יועצת מינית או עם מדריכת הורים מקצועית, שתאפשר לכם להעלות שאלות בסוגיות שמעסיקות אתכם תוך כדי התהליך ובכלל (קשיי אינטימיות, קשיים מול הילדים, שינה, גמילה, חינוך, איך לספר על הגירושים וכיו'). בכל צורך בסיוע מקצועי נוסף, אסייע לכם להבין מיהי הדמות המקצועית הנכונה לכם ואאתר עבורכם אנשי מקצוע מומלצים בתחום.

בבחירה בתהליך איתי - אתם בוחרים בתהליך שמאפשר מעטפת מקצועית וראיית כל הזוויות הנוגעות למציאות חיים שאתם נמצאים בה. אתם בוחרים לשנות ולהצליח בהגעה ליעד.

מזמינה אתכם ליצור איתי קשר כבר עכשיו ולצאת לדרך חדשה.
שימרית שרה ביטון, מומחית ליחסים ותקשורת לזוגיות ומשפחהבעשור האחרון, לצד תהליכים זוגיים ומשפחתיים, זכיתי להוביל תכניות ממשלתיות שונות למניעת מצבי סיכון התפתחותי אצל ילדים ומשפחות (התפתחות רגשית, משפחתית, לימודית, חברתית ועוד). תכניות שפותחו מתוך ההבנה שכל אמירה, חוויה וסיטואציה בחיינו ובחיי ילדינו יכולה להיות מאוד משמעותית ומשפיעה קדימה לעתיד.

הבנת השפעת חוויות הילדות שלנו עלינו כבוגרים ועל הזוגיות והמשפחתיות שלנו, וכן הבנת השפעות הסיטואציות שלנו כבוגרים על ילדינו היא קריטית - זהו מעגל בינדורי שלא מסתיים אף פעם... ועדיין בתוך כל ההבנה הזו, כולנו בסה"כ בני אדם ולא תמיד קל לנו ליישם, אך כן קיימת לנו האפשרות לשאוף למקסימום המיטיב, לנסות לשפר ולהשתפר, ולקבל כלים למעננו ולמען ילדינו, לעצור את המעגל.. ולחיות חיים טובים ושמחים יותר..

העשייה הרחבה הזו רק חיזקה אצלי את התובנה עד כמה נחוץ מקום אחד שיאפשר לזוגות ובני משפחה, בכל שלב בו הם נמצאים, לקבל כלים לשיפור מערכות היחסים בֵינֵיהֵם, לעבוד על הקיים, לקבל את המענה שהם זקוקים לו והנכון עבורם, תוך אפשרות שילוב סיוע מקצועי נוסף במידת הצורך, ובעיקר להשפיע על ההווה ועל העתיד לבוא.

כיום בנוסף לתהליכים הפרטניים אני מנהלת מרכז גישור קהילתי, מלמדת גישור משפחתי-גירושין במסגרת קורסי ייעוץ זוגי, מנחת סדנאות והרצאות ולשמחתי אני חווה יום יום את תוצאות האמונה וההצלחה לכך - שהדרך הטובה ביותר לשיפור כל מצב זוגי או משפחתי ולקידום שיח, שלום, הבנה ורעות, ובטח בין בני משפחה/מתגרשים, היא בדרך של סדנאות תקשורת, ייעוץ זוגי, גישור משפחתי או גישור לגירושין.

אז אל תוותרו על היחסים עם הקרובים לכם.. 
גם לא על יחסיכם כהורים פרודים לילדים משותפים 
עו"ד שימרית ביטון - יועצת זוגית ומגשרת למשפחה ולגירושין


שימרית ביטון, ילידת ישראל
מנהלת מרכז גישור ודיאלוג של כפר יונה
מרצה במכון פתרונות - ייעוץ זוגי, גישור גירושין והתמחות בתהליכי פרידה
יועצת זוגית מוסמכת - מכללת עידן ההורות בשיתוף מכללת תל חי
מגשרת מוסמכת לגישור גירושין וענייני משפחה - גומא המרכז הישראלי לגישור
מגשרת מוסמכת לגישור כללי - גומא המרכז הישראלי לגישור
עו"ד מוסמכת - בוגרת החוג למשפטים במסלול האקדמי של מכללת שערי משפט
התמחויות נוספות: אימון אישי ליישוב סכסוך, גישור בגיל השלישי
חברה באגודה הישראלית לייעוץ זוגי
ניהלה תכנית לאומית לילדים ונוער בסיכון במסגרת עירונית
ניהלה תכנית לפעוטות בסיכון במסגרת תכנית 'פותחים עתיד'
משרתת כקצינה במערך המילואים בדרגת רס"ן בחיל השלישות