אודות בֵינֵיהֵם


אודות בֵינֵיהֵם
'בֵינֵיהֵם' - קורת גג אחת לקשרי זוגיות ומשפחה ובין גרושים
תקשורת בין-אישית, כלים לצמיחה ושינוי, שיפור מערכות היחסים המשפחתיות והזוגיות ובניית חיים משותפים ו/או נפרדים טובים יותר.

בשנים האחרונות זכיתי תוך כדי העשייה, להיות אחראית על תכניות שונות למניעת מצבי סיכון התפתחותי לילדים ונוער (התפתחות רגשית, לימודית, חברתית ועוד). כל אמירה, חוויה וסיטואציה בחיינו ובחיי ילדינו יכולה להיות מאוד משמעותית ומשפיעה קדימה לעתיד.

הבנת השפעת חוויות הילדות שלנו עלינו כבוגרים ועל הזוגיות והמשפחתיות שלנו, וכן הבנת השפעות הסיטואציות שלנו כבוגרים על ילדינו היא קריטית - מעגל בינדורי שכזה שלא מסתיים אף פעם... ועדיין עם ההבנה, לא תמיד קל לנו ליישם, כולנו בסה"כ בני אדם, אך כן קיימת לנו האפשרות לשאוף למקסימום המיטיב, לנסות לשפר ולקבל כלים למעננו ולמען ילדינו, לעצור את המעגל..

העשייה הרחבה הזו רק חיזקה אצלי את התובנה עד כמה זה נחוץ.. מקום אחד שיאפשר לזוגות ובני משפחה, בכל שלב בו הם נמצאים, לשפר את מערכות היחסים, לקבל כלים, לעבוד על הקיים, לקבל את המענה שהם זקוקים לו והנכון עבורם, תוך אפשרות שילוב סיוע מקצועי נוסף במידת הצורך ובעיקר להשפיע על ההווה ועל העתיד לבוא.

לשמחתי אני נוכחת לחוות יום יום את תוצאות האמונה וההבנה - שהדרך הטובה ביותר לשיפור כל מצב זוגי או משפחתי ולקידום שיח, שלום, הבנה ורעות, ובטח בין בני משפחה, היא בדרך של ייעוץ זוגי, גישור משפחתי או גישור לגירושין.

אז אל תוותרו על היחסים עם הקרובים לכם.. 
גם לא על יחסיכם כהורים פרודים לילדים משותפים 
עו"ד שמרית ביטון - יועצת זוגית ומגשרת למשפחה ולגירושין