אודותיי שמרית ביטון


במשך תקופה ארוכה בניהול תביעות וסכסוכים מורכבים בבתי משפט, הבנתי שישנו 'מקום' שאליו אני מתחברת יותר ואשר פגש אותי יום יום בעשייה כעו“ד: לבבות האנשים - החיבור בין הצדדים ולא ההיפך, ההשפעה על הידברות מקרבת ולא המרחיקה.

לפני מס' שנים כשהחלטתי על השינוי, ידעתי שישנה חשיבות לעשייה של כל אחד מאיתנו להוביל לכך שתעלה משמעותית המודעות החברתית ליתרונותיו של הליך הגישור, וכל שכן בתהליכי גירושין ובמחלוקות משפחתיות, שתוטמע הבחירה לעשות זאת בדרכי נועם ואנושיות במקום בין כותלי בית המשפט.

שתחוזק האמונה ב'אהבת אמת ולכל החיים' שלצערי מעט נחלשה בדורות האחרונים, ולכך שתגדל הנכונות לעבוד על הזוגיות הקיימת והרצון למקסם את היכולת לשמר את הזוגיות לפני שמחליטים לוותר.

לכן את העשייה שלי מעבר לתהליכי גישור לגירושין, גישור משפחתי וייעוץ זוגי, אני מקדישה גם לגישור בהתנדבות במרכזי גישור קהילתיים, לתרגול והנחייה בקורסי גישור, באימון פרטני של צד במחלוקת ליישוב סכסוכים, להעברת סדנאות 'תקשורת מגשרת' לילדים ונוער, סדנאות הכנה ייחודית לזוגות לקראת נישואים ולקראת לידת הילד ראשון, לקיום מפגשים אישיים וסדנאות לתקשורת משפחתית, לזוגיות ולתקשורת מקדמת בכלל מעגלי החיים.

אל תוותרו על היחסים עם הקרובים לכם.. 
עו"ד שמרית ביטון - יועצת זוגית ומגשרת למשפחה ולגירושין

עורכת דין מוסמכת - בוגרת תואר ראשון (L.L.B) במשפטים, מכללת שערי משפט
מגשרת מוסמכת לגישור במחלוקות בתחומים שונים - גומא המרכז הישראלי לגישור
מגשרת מוסמכת בהכשרה לגישור גירושין ומשפחה - גומא המרכז הישראלי לגישור
יועצת זוגית מוסמכת - מכללת עידן ההורות בשיתוף מכללת תל חי
הכשרות נלוות נוספות: אימון אישי ליישוב סכסוך, גישור בגיל השלישי, פרקטיקום (התנסות מעשית) בגישור גירושין
אודותיי שמרית ביטון